Listopad 2010

Genny - životopis

12. listopadu 2010 v 12:36 | *Misa* |  Genny - životopis
Genny se narodila 10.4.1992 v Opavě. Svůj jižanský původ zdědila po otci, český zase po matce. Již ve školce dělala závodně moderní gymnastiku, pak vyzkoušela i balet. Chodila na ZŠ Ilji Hurníka v Opavě zaměřenou na hudbu, kde zpívala ve sboru Cvrčci a Domino, se kterými také procestolava velkou část Evropy, kde zpívali na mnoha festivalech (It, Šp, Něm, Švýc, Rak, Slov, ...). Během ZŠ chodila na ZUŠ Václava Kálíka v Opavě na housle, hoboj, klavír a sólový zpěv. Poté chodila na hodiny zpěvu na ZUŠ Hradec nad/Moravicí, kde působila i jako zpěvačka Tanečního orchestru. Dále chodila do Školy popového zpěvu M. Mrázové v Olomouci, se kterou umístila na několika pěveckých soutěžích. Jako vokalistka zpívala ve skupině ABBA Chiquita Revival a touto skupinou  byla na turné jako hlavní zpěvačka.

Momentálně hraje v Praze v muzikálu DĚTI RÁJE v divadle GoJa Music Hall v Praze na Výstavišti, kde získala jednu z hlavních rolí - 18letou Báru. Genny vystupuje i samostatně na mnoha různých akcích (plesy, firemní akce, charitativní akce a koncerty, módní přehlídky, dětské dny, narozeniny, svatby a jiné).

Je studentkou 4. ročníku Střední Hotelové školy v Opavě, kde studuje obor Management cestovního ruchu. Mluví plynule česky a italsky, studuje AJ, NJ a RJ.

Shrnutě:
Vědomosti: Sbory Cvrčci a Domino, ZUŠ Václava Kálíka v Opavě (housle, hoboj, klavír a sólový zpěv), ZUŠ Hradec nad/Moravicí (sólový zpěv, zpěvačka Tanečního orchestru). Škola popového zpěvu M. Mrázové v Olomouci, VOŠ a HŠ v Opavě obor Management cestovního ruchu

Zkušenosti: Se sbory Cvrčci a Domino zpívala na koncertech, festivalech a soutěžích v ČR i celé Evropě. Zpívala se skupinou ABBA Chiquita Revival. Sólový zpěv na různých akcích (plesy, firemní akce, dětské dny, narozeniny,...).
Jedna z hl. rolí v muzikálu DĚTI RÁJE.
                                                                                             (zdroj: ciatti.blog.cz )

Český slavík Mattoni 2010

5. listopadu 2010 v 18:00 | *Misa* |  Genny - ostatní
Anketa Český slavík Mattoni 2010 se blíží. Můžete hlasovat i pro Genny v kategorii zpěvačky. Stačí kliknout na http://slavikmattoni.seznam.cz/ a v kategorii ZPĚVAČKY je po rozkliknutí kolonka až na úplném konci je ,,Vlastní tip" na to kliknout a potom napsat: Ciatti Genny.
náhled obrázku